2011-2012 NAUJIENŲ ARCHYVAS

Mažeikių politechnikos mokykla diegia vidinius profesinio mokymo kokybės užtikrinimo mechanizmus

Pastaraisiais metais pastebimas vis didesnis kokybiško pirminio ir tęstinio profesinio mokymo paslaugų poreikis. Atsižvelgdamos į esamą situaciją profesinės mokyklos vis aktyviau bendradarbiauja su verslo organizacijomis, darbo birža, ūkininkais, aiškinasi kokios profesijos darbuotojai yra reikalingiausi, bei kokie darbuotojo įgūdžiai labiausiai vertinami. Taip siekiama padidinti profesinio mokymo atitiktį darbo rinkos poreikiams.

2012-06-18

Baigiamasis Leonardo da Vinci programos mobilumo projekto „Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link” Nr. LLP-LDV-IVT-2011-LT-0512 renginys

Birželio 14 dieną mokyklos aktų salėje vyko baigiamasis projekto „Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link” Nr. LLP-LDV-IVT-2011-LT-0512 renginys, kurio pasžiūrėti ir pasiklausyti susirinko mokyklos mokiniai ir mokytojai. Projekto metu 12 mūsų mokyklos trečio kurso mokinių atliko keturių savaičių baigiamąją praktiką Vokietijoje ir Turkijoje.

2012-06-14

D Ė M E S I O!

Kviečiame dalyvauti
Leonardo da Vinci programos mokytojų mobilumo projekto

„SVEIKO MAISTO GAMYBA, NATŪRALUS SKONIS, NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ IR MODERNUS PATEIKIMAS VIEŠOJO MAITINIMO ĮMONĖSE“
Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0719
dalyvių atrankoje>>
 

Kelsime kvalifikaciją užsienyje

Mažeikių politechnikos mokykla gavo dotaciją Leonardo da Vinci programos mokytojų mobilumo projektui „Sveiko maisto gamyba, natūralus skonis, nepriekaištinga kokybė ir modernus pateikimas viešojo maitinimo įmonėse“ Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0719. Dotacija skirta iš Europos Komisijos lėšų. Š.m. birželio 5 d. pasirašyta dotacijos sutartis su Švietimo mainų paramos fondu.

2012-06-12

„Geriausieji - 2012”

Gegužės 31 dieną Mažeikių politechnikos mokykloje vyko tradicinis renginys ,,Geriausieji - 2012”, kurio metu buvo apdovanoti ir pagerbti šauniausieji mokyklos mokiniai.
Renginys prasidėjo Olimpinės ugnies įžiebimu. Ją įžiebė Prometėjas (Laurynas Mažonas ST-91 gr.) ir mokyklos direktorė Vida Lumpickienė. Ji pasveikino visus susirinkusius į šventę.

2012-05-31

Masinis bėgimas pasaulinei nerūkymo dienai paminėti

Gegužės 30 d. mokykloje vyko masinis bėgimas, skirtas Pasaulinei nerūkymo dienai paminėti.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Roma Žukauskienė pasveikino bėgikus ir palinkėjo sėkmės.
Bėgime dalyvavo 34 mokiniai iš įvairių grupių. Tarp merginų greičiausia buvo Monika Vitkevičiūtė (AP-12 gr.), antra – Diana Valytė (AP-12 gr.), trečia – Gintarė Bielskytė (AP-1 gr.).

2012-05-30

Mokinių stažuotė Vokietijoje

Š. m. balandžio 26 – gegužės 27 d. mėn. (keturias savaites) šeši mūsų mokyklos trečiakursiai - 3 agroserviso darbuotojo specialybės mokiniai Marius Kazlauskas, Tomas Rimkus, Juozas Vėlavičius (AD-32 gr.) ir 3 technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės mokiniai Marius Jurevičius, Mantas Paulauskas, Žygimantas Vanagas (TP-33 gr.) atliko praktiką Vokietijoje pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą „Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link” Nr. LLP-LDV-IVT-2011-LT-0512.

2012-05-28

STAŽUOTĖ TURKIJOJE

2012 metų balandžio 27 d. – gegužės 27 d. šeši mūsų mokyklos trečiakursiai – maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjo specialybės mokiniai Simona Ališauskaitė, Laura Kužminskaitė, Gintarė Sukurytė, Raimonda Vilimaitė, Julius Raštikis ir Karolis Survila dalyvavo stažuotėje Turkijoje, pagal Leonardo Da Vinci programos pirminio profesinio lygmens moksleivių mobilumo (Ivt) projektą „Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link” NR. LLP-LDV- IVT-2011-LT-0512. Šį projektą koordinuoja Mažeikių politechnikos mokykla. Pirmą savaite mokinius lydėjo ir padėjo susipažinti su stažuotės vieta projekto vadovė Lidija Pocevičienė.

2012-05-27

TARPTAUTINIS PRAKTINIS SEMINARAS – PLENERAS „VENTOS SVAJONIŲ ATSPINDYS SKULPTŪROJE“

Kuldygos technologijų ir turizmo profesinė vidurinė mokykla nuo 2012-05-22 iki 2012-05-25 organizavo tarptautinį praktinį seminarą – plenerą tema „Ventos svajonių atspindys skulptūroje“. Į šį seminarą – plenerą vyko profesijos mokytojas metodininkas Domininkas Niūniava bei mokiniai Kęstutis Vėlavičius (ST-91 gr.) ir Marius Valantis (ST-10 gr.).

2012-05-25

Pažintinė išvyka į Kamanų valstybinį gamtinį rezervatą

Kovo 20 d. startavęs projektas „Žemė mūsų rankose. Prisidėti galime kiekvienas“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti, tęsiasi. Gegužės 24 dieną mokiniai kartu su mokytojomis S. Kiškėniene ir S. Kuzmickyte vyko į pažintinę išvyką - Kamanų valstybinį gamtinį rezervatą. Kamanos – tai šiauriniame Lietuvos pakraštyje apsupta miškų plytinti pelkė. Tenykščių žemaičių tarme jos vardas reiškia šlapią, klampią, sunkiai praeinamą vietą.

2012-05-25

Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių futbolo finalinės varžybos

Gegužės 23 d. mūsų mokyklos futbolo komanda buvo išvykusi į Šiaulių PRC statybos ir mechanikos skyrių dalyvauti Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių futbolo finalinėse varžybose. Varžėsi 4 komandos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą. Žaidėme trejas rungtynes ir visas laimėjome: su Kuršėnų komanda rezultatu 3:0, su Radviliškio komanda – 5:0, su Šiaulių komanda - 2:0.

2012-05-23

Tarptautinis mokinių profesinio meistriškumo konkursas
„Jaunasis apdailininkas–2012“

Joniškio žemės ūkio mokykloje gegužės 17-18 dienomis vyko tarptautinis mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis apdailininkas–2012“. Jame varžėsi mūsų mokyklos, VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos, Kėdainių profesinio rengimo centro, Latvijos Liepojos valstybinio technikumo, Limbažu profesinės vidurinės mokyklos, Jelgavos amatų vidurinės mokyklos, Apguldes profesinės mokyklos būsimųjų apdailininkų komandos.

2012-05-21

Mokyklos turistai Anykščiuose

Anykščių rajone šalia Jaros ir Šventosios upės santakos vyko turistinis-sportinis renginys „Anykštietiškas triatlonas“. Dviračių mėgėjai galėjo rinktis dviračių trasą, vandens turizmo mėgėjai – baidarių trasą, o ištvermingesni ar ieškantys kuo įvairesnių įspūdžių – ilgesnes ir kombinuotas trasas.

2012-05-18

Baudų, tritaškių ir krepšinio žaidimo 3x3 varžybos

Gegužės 15 - 17 dienomis mokykloje vyko baudų, tritaškių metimo ir krepšinio žaidimo 3x3 varžybos. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytojos Diana Rusienė ir Irma Kerienė. Renginyje dalyvavo pirmo ir antro kurso grupių mokinių komandos.

2012-05-17

JAUNŲJŲ VERSLININKŲ BŪRELIS LANKĖSI
AB „SWEDBANK“ MAŽEIKIŲ KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIUJE

Gegužės 8 d. Jaunųjų verslininkų būrelio nariai lankėsi AB „Swedbank“ Mažeikių klientų aptarnavimo skyriuje pagal profesinės savanorystės projektą „Banko klientų konsultanto darbo diena“.

2012-05-08

 Mokyklos jaunieji turistai rungėsi baidarių slalomo varžybose

Savaitgalį Mažeikių turistų klubas organizavo jau tradicija tapusias baidarių slalomo varžybas, kurios vyksta kiekvienais metais pavasarį. Šiemet baidarių mėgėjai savo jėgas bandė Ventos upėje prie Leckavos.

2012-05-07

Nauja profesinė patirtis įgyta Bulgarijoje

VšĮ Kelmės PRC pagal ŠMPF Leonardo da Vinci programą parengė mobilumo projektą „Pastatų atnaujinimas: naujausių statybos technologijų panaudojimas interjero ir eksterjero darbuose“ Nr. LLP-LdV-VETPRO-2011-LT-0654, į kurį mūsų mokykla buvo pakviesta dalyvauti partnerio teisėmis. Be mūsų projekte dalyvavo dar keturi Lietuvos partneriai: VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla, Tauragės profesinio rengimo centras bei VšĮ Kelmės PRC.

2012-05-06

Tarptautinė metodinė - praktinė konferencija Mažeikių politechnikos mokykloje

Balandžio 25 d. Mažeikių politechnikos mokykloje vyko tarptautinė metodinė - praktinė mokytojų konferencija „Inovatyvių metodų ir priemonių taikymas mokymo(si) procese“. Konferencijoje dalyvavo Latvijos Respublikos Saldus profesinės vidurinės mokyklos, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, Joniškio žemės ūkio mokyklos

2012-04-25

Vyksta projektas „Žemė mūsų rankose. Prisidėti galime kiekvienas“

Kovo 20-oji - Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Jau nuo 1824 m. pradėta kalbėti apie Žemės neatsparumą žmogaus daromai žalai. 1971 m. Jungtinių Tautų oficialiai paskelbtą, o Lietuvoje nuo 1992 m. minimą datą - Pasaulinę Žemės dieną – paminėjo ir mūsų mokykla. Tai ne tik šventė, bet ir galimybė pasikalbėti apie savo namus – Žemės planetą, pamąstyti, ar vyksta dialogas tarp Žemės ir žmonijos.

2012-04-20

Ekologinis projektas „Nuo žinojimo iki išsaugojimo“

Atbundanti pavasario gamta ragina kiekvieną susimąstyti apie Žemės ir žmogaus sąveiką. Mokinių ekologinis švietimas – sudėtinė harmoningos asmenybės ugdymo dalis, neatsiejama nuo šiuolaikinio žmogaus dvasinių vertybių skalės. Labai svarbu, kad mokiniai aktyviai dalyvautų ekologinėje veikloje ir giliai įsisąmonintų neatsakingo žmogaus elgesio su gamta keliamas grėsmes žmogaus ir gamtos išlikimui.

2012-04-19

Atvirų durų diena 2012

Balandžio 11 dieną Mažeikių politechnikos mokykloje vyko atvirų durų diena. Atvykę mokiniai ir jų tėveliai turėjo galimybę susipažinti su mokykloje rengiamomis specialybėmis, mokyklos gyvenimo akimirkomis, detaliau susipažinti su dominančia specialybe.

2012-04-11

PATYČIŲ PREVENCIJOS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOJE - AKCIJA ,,SAVAITĖ BE PATYČIŲ“

Patyčios ir smurtas – tai problema, su kuria vaikai susiduria kasdien. Ir nesvarbu, kur patyčios patiriamos – namie ar mokykloje, svarbu tai, kad patyčios sukelia skaudžių pasekmių, trukdančių vaikui ateityje tinkamai elgtis ir bendrauti su kitais žmonėmis.
Mažeikių politechnikos mokykla, plėtodama mokyklos bendruomenės be patyčių kultūrą, šalindama patyčias ir smurtą prieš vaikus ir tarp vaikų, prisijungė prie nevyriausybinės organizacijos „Vaikų linija“ kampanijos „Nustok tyčiotis“ ir surengė akciją „Savaitė be patyčių“.

2012-03-23

Jaunųjų verslininkų komanda FUTURE dalyvavo Jaunimo verslumo turnyre FIX‘12

Šiauliuose vasario 22 – kovo 14 dienomis vyko jaunimo verslumo turnyras FIX’12.. Jaunųjų verslininkų būrelio nariai - Gintautas Pagojus (ST-10), Indrė Pupkutė (PO-11), Lina Stončiūtė (AP-12) ir Evaldas Vaizgėla (ST-10) - atsiliepė į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Šiaulių universiteto kvietimą pademonstruoti savo kūrybiškumą ir verslumą.

2012-03-14

Prasidėjo pirmas projekto vizitas

Š.m. kovo 12 d. 6 projekto „Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link“ Nr. LLP-LdV-IVT-2011-LT-0512 dalyviai iš Mažeikių politechnikos mokyklos išvyko į Latviją, Saldus profesinę vidurinę mokyklą, atlikti 4 savaičių darbinę stažuotę. Tai Antanas Brazdeikis, Tomas Galdikas, Ramūnas Jankauskas, Ovidijus Daugmaudis iš AS-85 grupės ir Gitana Kazlauskytė ir Tadas Spalvys iš AS-86 grupės.

2012-03-12

RANKŲ LENKIMO VARŽYBOS

Kovo 11-ąją jau tradicija tapusiame rajono rankų lenkimo turnyre, vykusiame savivaldybės Kultūros centre, dalyvavo 8 mūsų mokyklos mokiniai ir iškovojo net šešis medalius.

2012-03-11

Mokykloje prasideda brandos egzaminai

Nuo kovo 8 dienos mūsų mokyklos abiturientams, t. y. II kurso mokiniams, prasideda mokyklinis technologijų brandos egzaminas. Mokiniai jį privalės išlaikyti iki gegužės 29 d. Technologijų mokyklinis brandos egzaminas – procesas, kurio metu mokinys rengia egzamino baigiamojo darbo aprašą, sukuria ir pagamina produktą ir jį pristato. Tai populiariausias pasirenkamasis egzaminas mūsų mokykloje. Šiemet jį rinkosi 114 mokinių.

2012-03-08

Dėmesio!!!

Vasario – kovo mėnesį mokykloje vyksta projektas „Aš taip myliu Lietuvą”.
Viena iš projekto sudėtinių dalių - Lietuviškų spalvų savaitė.
Kviečiame visus mokinius ir mokytojus aktyviai dalyvauti. >>

2012-03-06

Paskutinio skambučio šventė „Ateities krantas“

Kovo 2 dieną trečio kurso mokiniai šventė Paskutinio skambučio šventę.
12 valandą papuoštose klasėse prasidėjo paskutinės pamokos, kurias vedė grupių auklėtojai.
Vėliau visi buvo pakviesti į mokyklos aktų salę - laivą, plaukiantį į ateitį. Šventės metu trečiakursiai galėjo „pamatyti“ savo ateitį, kurioje galima tapti ir Seimo nariu, ir profesoriumi, ir ledų pardavėju, mama ir tėčiu..., priminta, kad visų laukia senatvė.

2012-03-02

Šokių festivalis „Griausmas-2012“

2012 m. kovo 1 d. Šiaulių profesinio rengimo centre vyko jau tradiciniu tapęs Lietuvos profesinių mokymo įstaigų šokių festivalis „Griausmas-2012“. Festivalyje dalyvavo daug kolektyvų iš įvairių rajonų. Renginyje dalyvavo ir Mažeikių politechnikos mokyklos šokių būrelis „Don‘t stop“, vadovaujamas šokių mokytojos Aurelijos Ulevičiūtės.

2012-03-01

Dėmesio!

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla laimėjo finansavimą iš ES Leonardo da Vinci programos mokinių mobilumo projektui
„Tarptautinė praktika Europoje – didesnės karjeros galimybės Lietuvoje“
Nr. LLP-LdV-IVT-2011-LT-0528,
kuriame Mažeikių politechnikos mokykla dalyvauja partnerio teisėmis.
Kovo 8 d. vyks projekto dalyvių atranka, kurią vykdys atrankos komisija.
Bus atrinkti 2 mokiniai II praktikos stažuočių srautui Turkijoje.
Stažuotės trukmė – nuo 2012 m. gegužės 7 d. iki 2012 m. gegužės 25 d.
 

Paminėta Valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-oji – išskirtinė šventė Lietuvai. Valstybės atkūrimo diena įkūnija mūsų tėvų ir senelių Tėvynės laisvės, teisingumo ir šviesaus gyvenimo siekius. Mažeikių politechnikos mokykloje įvyko Vasario 16-osios paminėjimo renginys. Mokyklos pedagogai, mokiniai, rankose laikydami valstybinę atributiką

2012-02-15

Šv. Valentino dienos renginys „Meilei reikia dviejų“

Vasario 14 diena visame pasaulyje minima kaip įsimylėjėlių diena. Šią šventę kiekvienais metais švenčia ir mūsų mokykla.
Ryte mokyklos fojė skambėjo dainos apie meilę, mokinių tarybos nariai visus ateinančius sveikino su Šv. Valentino diena.

2012-02-14

Susitikimas su Kalnėnų pagrindinės mokyklos vadovais

Vasario 10 d. Mažeikių politechnikos mokykloje įvyko mokyklos ir Kalnėnų pagrindinės mokyklos vadovų susitikimas, kurį inicijavo Kalnėnų pagrindinė mokykla. Jo tikslas – aptarti Kalnėnų pagrindinės mokyklos 9-10 klasių mokinių integruoto technologijų kurso programos įgyvendinimo galimybes pasinaudojant Mažeikių politechnikos mokyklos baze.

2012-02-13

Pomėgis - kolekcionuoti kaukes

Su naftos produktų operatorių profesijos mokytoja Birute Šeštakauskiene kalbėjomės apie jos pomėgius – keliones ir kaukių kolekciją.
Daugeliui kaukės sukelia prisiminimus apie Užgavėnes. Mokytojai kaukės – tai meno kūriniai, žmogaus kūrybiškumo išraiška.

2012-02-10

Dalyvavome Dailyraščio konkurse

Nuo gruodžio 1 d. iki vasario 10 d. Lietuvos gyventojai buvo kviečiami rankų miklumą bandyti nacionaliniame Vinco Kudirkos Dailyraščio konkurse „Rašom! 2012“. Antrus metus iš eilės organizuojamo renginio metu bus išrinkti dailiausios bei originaliausios rašysenos Lietuvos gyventojai.

2012-02-09

DALYVAVOME ŠVENTINIAME RENGINYJE

Vasario 3-ąją Šiaulių arenoje vyko šventinis vakaras, skirtas Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų 20-ties metų veiklos sukakčiai paminėti. Šventinėje programoje buvo prisiminti, pagerbti ir apdovanoti rūmų nariai bei aktyvūs verslininkai. Renginį vedė aktorė Nijolė Narmontaitė.

2012-02-03

Pedagogų išvyka į Rygos operos ir baleto teatrą

Turizmo agentūrų tinklo “West Express” Mažeikių filialas organizuoja ne tik įvairias keliones, bet ir išvykas į parodas, muges, spektaklius ir pan.
Mūsų mokyklos pedagogai pasinaudojo agentūros pasiūlyta kelione autobusu į Rygos operos ir baleto teatrą.

2012-02-03

Elektrikai demonstravo savo gebėjimus

Sausio 26 dieną mokyklos nuotolinio mokymo klasėje ir elektromontavimo dirbtuvėse vyko elektrikų viktorina – konkursas. Renginio tikslas – specialybės teorinių ir praktinių žinių gilinimas. Konkurse dalyvavo trijų elektrikų grupių mokiniai: Egidijus Jurgelevičius, Laurynas Urnikis (ER-3 grupė), Gediminas Eringis, Andrius Gaubys, Dovydas Jasaitis, Irmantas Žernys (EM-87 grupė) ir Raimundas Eičinas, Auras Juodeikis, Dovydas Pucelis bei Tomas Viliušis (EM-88 grupė).

2012-01-27

Startavo Mažeikių „Mažeikiai“ krepšinio klubo palaikymo konkursas

Mažeikių miesto bei rajono mokyklos stoja į kovą dėl geriausiųjų krepšinio sirgalių vardo. Pernai konkurse triumfavę Mažeikių politechnikos mokyklos mokiniai šiemet pirmieji palaikė Mažeikių krepšinio klubą „Mažeikiai“ sausio 20 dieną, 17. 00 val.

2012-01-20

Ekskursija į UAB „Mažesta“

Sausio 18 dieną EM-96 gr. mokiniai dalyvavo mokomojoje ekskursijoje. Jie lankėsi UAB „Mažesta“. Išvykoje mokinius lydėjo mokytojai Margarita Zavjalova, Rima Jurkūnienė, Algis Račys.

2012-01-18

NAKTINIS ŽYGIS „KLAIPĖDOS SUKILĖLIŲ KELIAIS”

Lietuvos Kariuomenės Kūrėjų Savanorių Sąjungos Klaipėdos apskrities skyrius kartu su Lietuvos Šaulių Sąjungos Klaipėdos apskrities Jūrų šaulių 3-ąja rinktine 2012m. sausio 14-15 d. vienuoliktą kartą organizavo tradicinį nakties žygį „Klaipėdos sukilėlių keliais”. Šiame žygyje dalyvavome ir mes, mokyklos turistų klubo nariai: Gintautas Pagojus, ST-10gr., Augustinas Puodžiūnas, PO-11 gr., Rokas Dulieba, SED-9gr.

2012-01-16

Sausio 13 diena: „Atmintis gyva, nes liudija“   

Pilietinė akcija skirta prisiminti ir visuotinai paminėti prieš 21 metus Lietuvos piliečių vieningą siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę ir bendrą pilietinę poziciją, padėjusią atsilaikyti prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.

2012-01-13

Kalėdinis karnavalas „Aplink pasaulį per Kalėdas“

Jums siūlo savaitę pakeliauti po vieną ar kitą pasaulio šalį? Mes gruodžio 22 dieną pasiūlėme mokyklos bendruomenei geriau – apkeliauti pasaulį per vieną dieną!
Keleiviai į maršrutą aplink pasaulį buvo laipinami mokyklos aktų salėje, tik su šalių atributika, nacionaliniais rūbais.

2011-12-22

Regioninės šaškių - šachmatų varžybos

2011-12-21 Radviliškio reabilitaciniame profesinio rengimo centre vyko Šiaulių regiono profesinių mokyklų šaškių-šachmatų varžybos.
Mūsų mokyklos šaškių komanda laimėjo III vietą. Sveikiname Darių Intą iš A-2 gr., Gediminą Jankauskį iš ST-99 gr. ir Saulių Jonaitį iš ST-91 gr., atstovavusius mūsų mokyklos komandai.
Šachmatininkai taip pat laimėjo III vietą. Sveikiname komandai atstovavusius Andrių Martinkų iš ER-14 gr. ir Nerijų Pinskį iš SED-97 gr.

Kūno kultūros mokytojos: Irma Kerienė, Diana Rusienė

Kyšininkavimo virusui Lietuvoje – STOP!

Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakulteto Viešojo administravimo katedra, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdyba, šių metų lapkričio mėnesį paskelbė piešinių konkursą „Kyšininkavimo virusui Lietuvoje – STOP!“, kuriame dalyvavo Mažeikių politechnikos mokyklos AS-6 gr. mokinys Stasys Jurevičius.

2011-12-09

POLITECHNIKOS MOKYKLOJE VYKDOMAS PROJEKTAS ,,NETAPK KVAIŠALŲ VERGU“

,,Dink iš mūsų namų!“- surinka tėvai, išvarydami sūnų narkomaną atgal į gatvę... Šiuos paskutinius tėvų ištartus žodžius vaikas išsineša širdy ir toliau grimzta į kvaišalų liūną.... Jis atsiduria vienas akistatoje su priklausomybe. Vienas pats... Aplinkiniai jį pastebi tik tada, kai jis yra jau giliai įklimpęs... Ar kokia pagalba jam buvo suteikta, kai jaunuolis tik pradėjo vartoti psichoaktyviąsias medžiagas? Vargu.

2011-12-07

NET TRYS MOKINIŲ MOKOMOSIOS BENDROVĖS

Mūsų mokykloje įkurtos ir įregistruotos „Lietuvos Junior Achievement“ organizacijoje trys mokinių mokomosios bendrovės (MMB) - „Stalita“, „Shine“ ir „Gold Angels“. Bendrovių veiklos laikotarpis 2011-12-05 – 2012-03-05.

2011-12-05

VIKTORINA „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

Lapkričio 29 dieną mokykloje vyko viktorina „Sveikuolių sveikuoliai“ pagal projektą ,,Mokomės gyventi sveikai“. Šis renginys - baigiamasis. Jame dalyvavo AS-5, AS-6 ir EM-7, SED-8, SED-9, ST-10 ir PO-11, AP-12, AS-95, EM-96, SED-97, SED-98, ST-99 ir PO-100, AP-1 grupių komandos ir jų auklėtojai.

2011-11-29

Valstybė, kuri rūpinasi savo piliečiais

Lapkričio 19 dienos pavakare iš VŠĮ Kelmės PRC kiemelio pajudėjo autobusas į Austriją. Į šią tolimą šalį pagal ŠMPF Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą „Pastatų atnaujinimas: naujausių statybos technologijų panaudojimas interjero ir eksterjero darbuose“ Nr. LLP-LdV-VETPRO-2011-Lt-0654 susiruošė aštuoni profesijos mokytojai iš šešių Lietuvos profesinių mokyklų - VšĮ Raseinių TVM, Tauragės PRC, VšĮ Kuršėnų PM, Šiaulių PRC, Mažeikių PM. Taip prasidėjo antroji, trijų dalių projekto ,,Pastatų atnaujinimas: naujausių statybos technologijų panaudojimas interjero ir eksterjero darbuose“ dalis. Projektą koordinuoja VŠĮ KELMĖS PROFESINIO RENGIMO CENTRAS.

2011-11-28

Išvyka į spektaklį

Lapkričio 15 d. AP-1 gr. ir AP-12 grupės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja metodininke M. Timinskiene lankėsi Klaipėdos dramos teatro spektaklyje „Mergaitė, kurios bijojo Dievas“.
Visus labai sužavėjo pagrindinė pjesės herojė Marija, pasakojanti savo nuotykingą ir nuotaikingą gyvenimą. Spektaklyje kritikuojama vartotojiška visuomenė, pateikiamas tarsi trumpas Lietuvos – postsovietinės valstybės istorijos kursas.
Mokiniams spektaklis patiko, kai kurios detalės vertė suklusti, pamąstyti apie save - ir šį tą daugiau...

2011-11-16

Paminėtas rašytojos jubiliejus

Lapkričio 14 d. rašytojai, dailininkei, Nacionalinės premijos laureatei Jurgai Ivanauskaitei būtų sukakę 50 metų.
Ši sukaktis paminėta ir mūsų mokykloje. Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė M. Timinskienė vedė pamoką nuotolinio mokymo klasėje. Ji supažindino su rašytojos gyvenimu, kūryba. Buvo skaitomos rašytojos mintys, kūrinių ištraukos, demonstruojamos skaidrės.

2011-11-14

Dėmesio!!!

Skelbiama ATRANKA

Mobilumo projektui
„Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link“

Mažeikių politechnikos mokykla gavo dotaciją Leonardo da Vinci programos mokinių mobilumo projektui „Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link“ Nr. LLP-LdV-IVT-2011-LT-0512. Dotacija skirta iš Europos Komisijos lėšų. Dotacijos sutartis su Švietimo mainų paramos fondu pasirašyta š.m. rugpjūčio 30 d.

2011-11-07

MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS
I KURSO MOKINIŲ SUSITIKIMAS SU PREVENCINIO POSKYRIO SPECIALISTE - RENATA VASILIAUSKYTE

Lapkričio 7,8 dienomis Mažeikių politechnikos mokykloje svečiavosi Mažeikių r. policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Renata Vasiliauskytė. Prevencijos poskyrio specialistė I kurso mokinius supažindino su administraciniais teisės pažeidimais ir administracine atsakomybe, nepilnamečių baudžiamosios atsakomybės ypatumais.

2011-11-08

NUSILEIDIMAS VERTIKALIA SIENA SU VIRVE

Baigėsi vasara, nusinešdama įvairias pramogas gamtoje. Ką gi veikia turistai šaltoku oru, krapnojant lietučiui? Gal jie kartu su barsukais užmigo žiemos miegu? Pasirodo – ne. Renginiai vyksta... Ir dar kokie įdomūs!

2011-11-05

Stažuotė Vokietijoje

Š. m. spalio 24-30 dienomis profesijos mokytojai Vida Karvauskienė ir Vaidas Andrijaitis vyko į stažuotę Vokietijoje pagal ŠMPF Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą „Pastatų atnaujinimas: naujausių statybos technologijų panaudojimas interjero ir eksterjero darbuose“ Nr. LLP-LdV-VETPRO-2011-Lt-0654. Šį projektą koordinuoja VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras.

2011-10-31

Įspūdžiai iš ekskursijos Mažeikiai – Varnių regioninis parkas

Š. m. spalio 19 dieną Mažeikių politechnikos mokyklos mokiniai vyko į ekskursiją, į Varnių regioninį parką.
Ekskursijos tikslas - supažindinti mokinius su Varnių regioninio parko saugoma gamtos teritorija, svarbiausiomis kultūros, gamtos paveldo vertybėmis: didingiausiais Žemaitijos piliakalniais, menančiais aršius kryžiuočių ir kalavijuočių kovų laikus, ir natūralaus kraštovaizdžio floros ir faunos įvairove.

2011-10-19

Naktinis žygis „Pergalių ir kovų keliais“

Naktį iš spalio 15 d. šeštadienio į sekmadienį Radviliškio rajone vyko naktinis pėsčiųjų žygis „Pergalių ir kovų keliais“ maršrutu Baisogala, Balandiškis, Mėnaičiai, Miežaičiai, Daugėlaičiai, Radviliškis. Tokio pobūdžio renginys Lietuvoje rengiamas pirmą kartą. Jis žygio dalyviams priminė 1919 metais prie Radviliškio Lietuvos karių savanorių pasiektą pergalę kautynėse prieš Bermonto kariuomenės likučius bei 1949 metais Balandiškių ir Mėnaičių kaimuose vykusį Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio suvažiavimą.

2011-10-15

Masinis bėgimas „Judėk sveikatos labui“

Spalio 12 d. mūsų mokykloje vyko masinis bėgimas „Judėk sveikatos labui“, skirtas psichikos sveikatos dienai paminėti.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Roma Žukauskienė skaitė paskaitą, kaip fizinis aktyvumas veikia psichinę sveikatą.

2011-10-12

Turistinis žygis dviračiais po Latviją

Turistinį žygį organizavo mokyklos turistų klubas, kuriam vadovauja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė. Mums talkino patyrę Mažeikių turistų klubo nariai.
Šeštadienį, spalio aštuntosios rytą, susikrovėme dviračius ir autobusiuku išvažiavome į Latvijos miestelį Kazdangą, kuris yra 58 km nuo Liepojos ir 9 km nuo Aizpute gyvenvietės.

2011-10-09

Mokinių linkėjimai mokyklai Jubiliejaus proga

AP-12 grupė

35 metų gimtadienio proga kūrybingų metų mokytojams ir mokiniams.

Sigita

2011-10-03

Paminėta statybininkų diena

Rugsėjo 10 diena Lietuvoje minima kaip Statybininkų diena. Jau trečius metus šią šventę mūsų mokykloje organizuoja statybininkų profesijos mokytojai. Jie nuo pat ankstaus ryto sveikino visus ateinančius į mokyklą ir vaišino obuoliais. Pirmo aukšto fojė per pertraukas skambant šventiškai muzikai buvo galima pasižiūrėti stende demonstruojamas nuotraukas, atspindinčias mūsų mokyklos 2010-2011 mokslo metų būsimųjų statybininkų gyvenimo akimirkas, apžiūrėti statybininkų profesijos mokinių parengtą parodą – konkursą „Pastatyk savo fantazijų namą“.

2011-09-15