2012-2013 NAUJIENŲ ARCHYVAS

PASIBAIGUS MOKSLO METAMS

Mokyklos direktorė Vida Lumpickienė, pradėdama renginį, sveikino absolventus, įgijusius pakankamai profesijos žinių ir kompetencijų, reikalingų būsimai profesinei veiklai, karjerai ir savarankiškam gyvenimui, dėkojo už buvimą kartu, darbą, siekius. Linkėjo didžiausios sėkmės profesiniame kelyje.

2013-06-28

DĖMESIO!

2013 m. birželio 18-25 dienomis vykdoma Leonardo da Vinci programos projekto „PROFESINIO MOKYMO KOKYBĖS DIDINIMAS, SUSIPAŽĮSTANT SU KOMPETENCIJŲ MATAVIMU IR VERTINIMU EUROPOS ŠALYSE“, NR. LLP- LdV- VETPRO- 2013- LT- 0921

dalyvių atranka vykti į 1 savaitės trukmės stažuotes:

  • Turkijoje (2013 m. spalio mėn.);
  • Vokietijoje (2013 m. gruodžio mėn.);
  •  Škotijoje (2014 m. balandžio mėn.).

2013-06-18

Edukacinė programa „Amatų erdvės“ – baigiamasis projekto „Kuriame Respubliką“ renginys

Projekto „Kuriame Respubliką“ baigiamasis renginys įgyvendintas kartu bendradarbiaujant su Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centru, Mažeikų rajono kalviais, amatininkais, Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriumi. Parengta edukacinė programa „Amatų erdvės“.

2013-06-08

Dviračių krosas

Sekmadienį Pavenčiuose vyko Mažeikių turistų klubo organizuotas tradicinis dviratininkų krosas, kuriame dalyvavo 36 sporto entuziastai. Jų amžius - nuo septynerių iki penkiasdešimties metų.

2013-06-03

Iš tarptautinio profesinio meistriškumo konkurso - su pergale!

Gegužės 23-24 dienomis Joniškio žemės ūkio mokykloje savo profesinius gebėjimus demonstravo jaunieji apdailininkai (statybininkai) iš Lietuvos ir Latvijos profesinių mokyklų. Šis tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas Joniškyje vyko jau ketvirtą kartą.

2013-06-03

Geriausieji 2013

Gegužės 31 dieną mokyklos aktų salėje apdovanoti geriausi mokyklos mokiniai. Padėkos raštai ir vardinės statulėlės įteiktos mokiniams už gerą mokymąsi ir lankomumą, aktyvią visuomeninę veiklą. Į šventę buvo pakviesti ir mokinių tėvai.

2013-05-31

Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių futbolo finalinės varžybos

Gegužės 28 d. mūsų mokyklos futbolo komanda buvo išvykusi į Šiaulių PRC statybos ir mechanikos skyrių dalyvauti Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių futbolo finalinėse varžybose.

2013-05-28

Konkurse „Geriausios 2013 metų Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės“ laimėti net du diplomai!

Mūsų mokyklos mokomosios mokinių bendrovės „Papje maše“ narės Rūta Vaškytė, Andželika Kontenytė, Laura Enciūtė ir jų mokytoja Vilma Ramanauskienė gegužės 16–18 dienomis dalyvavo „Lietuvos Junior Achievement“ organizuotame „Geriausios 2013 metų Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės“ konkurse Vilniuje. Konkurse dalyvavo daugiau nei šešiasdešimt bendrovių iš įvairių Lietuvos gimnazijų ir profesinių mokyklų. Mugė vyko pagrindinio mokinių mokomųjų bendrovių programos rėmėjo „Swedbank“ administracinio pastato fojė.

2013-05-20

Dalyvavome knygos pristatyme

Gegužės mėn. 15 d. 17.00 val. Mažeikių viešojoje bibliotekoje vyko mūsų kraštiečio teatro režisieriaus Alberto Vilimo knygos „Nuodėmių pilnatis“ pristatymas ir Stanislovo Žebrausko autorinių dainų koncertas „Tavo šypsenoj – pavasaris“.

2013-05-15

Pažintinė išvyka į Kamanų valstybinį gamtinį rezervatą

Gegužės 9 dieną mokiniai kartu su mokytojomis S. Kiškėniene ir S. Kuzmickyte vyko į pažintinę išvyką – Kamanų valstybinį gamtinį rezervatą. Rezervatas įkurtas 1979 m. botaninio draustinio pagrindu. Rezervato tikslas – išsaugoti vieną iš didžiausių Šiaurės Lietuvos aukštapelkių, apsuptą mišrių apypelkio miškų, ir visas šių ekosistemų gamtos vertybes. Rezervate aptikta 45 saugomų rūšių augalų ir 102 saugomų rūšių gyvūnų. Taip pat čia nuolat vyksta gamtos moksliniai tyrimai ir stebėjimai, kaupiama informacija apie gamtinės aplinkos būklę ir pokyčius.

2013-05-09

Baidarių orientacinės varžybos

Gražią, šiltą gegužės 8 dienos trečiadienio popietę Ventos upė pasipuošė įvairiaspalvėmis baidarėmis bei jaunų žmonių klegesiu ir šurmuliu. Ten vyko Mažeikių politechnikos mokyklos antrus metus veikiančio Turistų klubo orientacinės baidarių varžybos. Baidarių valdymo pradžiamokslio pamokose panoro dalyvauti apie 30 mokyklos mokinių. Po praktinių pamokėlių turistai dalyvavo varžybose - pagal žemėlapį jie turėjo surasti ir pažymėti penkis punktus.

2013-05-08

Dainų pynė 2013

Balandžio 25 dieną Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis, kas dvejus metus rengiamas dainuojančių mokytojų festivalis „Dainų pynė-2013“. Šiemet ji skirta sveikatingumo metams.
Šiemet renginyje dalyvavo net 18 kolektyvų iš Mažeikių miesto ir rajono lopšelių-darželių, pradinių, pagrindinių, vidurinių, gimnazijų ir iš politechnikos mokyklos. Pirmą kartą į renginį buvo atvykę svečiai iš Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos, todėl renginys tapo respublikinis.

2013-04-25

Baudų, tritaškių ir krepšinio žaidimo 3x3 varžybos

Balandžio 23 dieną vyko baudų, tritaškių metimo ir krepšinio žaidimo 3x3 varžybos. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytojos Diana Rusienė ir Irma Kerienė. Renginyje dalyvavo pirmo ir antro kurso grupių mokinių komandos.

2013-04-23

Netradicinė atvirų durų diena mokykloje

Kasmet balandžio mėnesio viduryje mokykloje rengiama atvirų durų diena. Šiais metais ji buvo kitokia: kitoks apipavidalinimas, scenarijus ir nuotaika. Medžiai, paukščiai, lapai, spalvos, kurias kūrė karjeros koordintorė Vilma Šiaulienė, profesijos mokytojai Asta Rimkienė ir Domininkas Niūniava, I-II kursų mokiniai, suteikė renginiui geros nuotaikos pojūtį. Tradicinė mokyklos atvirų durų diena tapo netradicine – pasakojimus apie profesijas pakeitė „gyvas“ jų pristatymas „Amatų kiemeliuose“. Į svečius atvyko Mažeikių Gabijos gimnazijos, Kalnėnų pagrindinės mokyklos, Ventos pagrindinės mokyklos, Sodų vidurinės mokyklos, Ukrinų pagrindinės mokyklos, Užlieknės pagrindinės, Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai bei tėveliai.

2013-04-19

Naktis mokykloje

Penktadienio vakare, nešini pripučiamais čiužiniais ir miegmaišiais, į mokyklą rinkosi mokiniai ir mokytojai. Visų nuotaika puiki, juk mokykloje organizuojamas netradicinis renginys „Naktis mokykloje - mes mokame linksmintis“. Šis renginys buvo skirtas kvaišalų prevencijai bei sveiko gyvenimo būdo ir gebėjimo spręsti tam tikras bendravimo ir bendradarbiavimo problemas propagavimui.

2013-04-18

MMB „Papje maše“ dalyvavo Tarptautinėje mokomųjų mokinių bendrovių mugėje Rygoje

Balandžio 9 -11 dienomis Rygoje vyko tarptautinė mokomųjų mokinių bendrovių mugė „International Students Company’s festival“, kurią organizavo Latvijos Junior Achievement. Dalyvauti šioje mugėje buvo pakviesta ir mūsų mokyklos mokomoji mokinių bendrovė (MMB) „Papje maše“ (vadovė - ekonomikos ir verslo pagrindų vyr. mokytoja Vilma Ramanauskienė). Į renginį vyko dvi mokinės ir mokytoja.

2013-04-12

Amatų dirbtuvės Mažeikių politechnikos mokykloje

Lietuvos bendrojo ir profesinio mokymo įstaigose sėkmingai yra vykdomas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektas „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ Nr. VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002, kuriame sėkmingai dalyvauja Mažeikių politechnikos mokykla.

2013-04-12

Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių krepšinio finalinėse varžybose laimėta II vieta

Balandžio 10 d. mūsų mokyklos krepšinio komanda buvo išvykusi į Šiaulių PRC statybos ir mechanikos skyrių dalyvauti Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių krepšinio finalinėse varžybose.

2013-04-10

Profesinio mokymo tobulinimas

Profesinis rengimas - aktuali švietimo sistemos sritis. Stabilizuojantis ekonomikai, didėja ir kvalifikuotų viduriniosios grandies specialistų, turinčių konkrečią profesiją, poreikis. Tad profesinis mokymas turi tobulėti ir modernėti.

2013-04-04

Projekto „Kuriame Respubliką“ įgyvendinimas
Susitikimas su vaikais našlaičiais ir senjorais

Balandžio 3 dieną įvyko dar vienas renginys, skirtas projektui „Kuriame Respubliką“ įgyvendinti. Siekiant skatinti pilietiškumą ir toleranciją tarp įvairių visuomenės grupių surengtas antras susitikimas su rajono senjorais ir vaikais našlaičiais - „Mano energija - jūsų patirtis, kurkime Respubliką kartu“. Pirmajame susitikime su rajono senjorais, kuris vyko lapkričio 27 dieną, nutarta, kad tokių susitikimų reikia daugiau, kad reikia jaunimui ir vyresnės kartos atstovams labiau bendrauti.

2013-04-04

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Šį pavasarį jau ketvirtą kartą Lietuvoje buvo organizuojama Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ. Projekto iniciatoriai - emocinės paramos telefonu tarnyba „Vaikų linija" – kvietė mokyklas įsijungti į šį projektą, numatyti veiklas, kurios, anot organizatorių, „neleis pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją“.

2013-03-25

Stažuotė Vokietijoje – nauja profesinė patirtis

Kovo 17 - 22 d. kartu su Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus profesijos mokytoja Geleta Gelvinauskiene lankėmės Vokietijoje pagal Leonardo da Vinci programos profesinio mokymo specialistų mobilumo projektą „Sveiko maisto gamyba, natūralus skonis, nepriekaištinga kokybė ir modernus pateikimas viešojo maitinimo įmonėse“ Nr.LLP-LdV-WETPRO-2012-LT-0719, kurio metu tobulinome teorines ir praktines žinias. Be mūsų šiame projekte dalyvavo profesijos mokytojos iš VŠĮ Kelmės PRC, VŠĮ Kuršėnų PM ir Radviliškio RTVMC.

2013-03-23

Integruota civilinės saugos ir geografijos viktorina

Kovo 20 d. vyko viktorina „Ar pažįsti Žemę?“, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Dalyvavo 11 komandų: 10 mokinių ir 1 mokytojų. Mokytojams ir mokiniams teko pasukti galvas atsakinėjant į 20 klausimų, susijusių su gamta ir jos išsaugojimu.

2013-03-20

Lietuviškos spaudos simbolis – knygnešys

Kiekvieną pavasarį, kovo 16 dieną, pagerbiami mūsų tautos didvyriai – knygnešiai. Tai žmonės, kurie lietuviškos spaudos draudimo laikotarpiu į Lietuvos miestus ir kaimus gabeno lotynišku raidynu atspausdintus raštus.

2013-03-16

Rankų lenkimo varžybos

Tradiciškai Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre vyko rankų lenkimo sporto čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jame dalyvavo 8 mūsų mokyklos mokiniai, iš jų trys iškovojo medalius.

2013-03-12

Sėmėmės žinių ir patirties seminare

Kovo 5 d. Mažeikių politechnikos mokykloje vyko regioninis seminaras „PRO dekoratyvinis tinkas ir naujos produkcijos pristatymas“. Seminare dalyvavo Mažeikių PM statybininkų specialybės mokytojai ir mokiniai bei Telšių RPMC profesijos mokytojai. Seminaro tikslas – susipažindinti su naujausiomis PRO statybinėmis medžiagomis, dekoravimo priemonėmis bei technologijomis.

2013-03-05

Mokyklos moterų darbų paroda

Kovo 8 dieną Mažeikių politechnikos mokykloje vyravo džiugi nuotaika. Po šventinio rytmečio mokyklos fojė „Sukurkime Lietuvą iš įvairių regionų“, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, įvyko mokyklos moterų darbų parodos atidarymas. Moterys entuziastingai sutiko dalyvauti parodoje.

2013-03-01

Kaziuko jomarkas

Kovo 1 dieną mokinių mokomųjų bendrovių „Papje Maše“ (mokytoja Vilma Ramanauskienė) ir „Gold Angels“ (mokytoja Erika Pusvaškė) narės: AP-18 grupės moksleivės Rūta Vaškytė, Andželika Kontenytė, Laura Enciūtė, PO–11 grupės mokinė Vaida Rimkutė savo pagamintą produkciją pristatė tradicinėje Kaziuko mugėje, vykusioje Tirkšlių vidurinėje mokykloje.

2013-03-02

Paskutinio skambučio šventė „37 Danguje”

Kovo 1 dieną (penktadienį) mokyklos aktų salėje vyko 37 laidos baigiamųjų kursų mokinių paskutinio skambučio šventė.
Mokinių tarybos nariai ir mokyklos aktyvistai paruošė programą. Programą pradėjo Kalnėnų pagrindinės mokyklos pradinukai, jų atlikta daina priminė nedrąsius pirmuosiuos žingsnius mokykloje.

2013-03-01

Artėja brandos egzaminai

Mokyklos abiturientams (antro kurso 12 klasės mokiniams) artėja svarbus įvykis – brandos egzaminai. Vasario 8 dieną mokyklos aktų salėje vyko abiturientų supažindinimas su 2013 metų Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašu. Noriu dar kartą atkreipti mokinių bei tėvelių dėmesį į pagrindines šio aprašo nuostatas.

2013-02-12

Paroda „Mokymasis, studijos, karjera 2013“

Vasario 7-9 dienomis „Litexpo“ parodų rūmuose vyko paroda „Mokymasis, studijos, karjera“, kurioje buvo beveik 200 dalyvių - visos Lietuvos aukštosios mokyklas, kolegijos, per 70 profesinio rengimo ir verslo mokyklų, profesinio rengimo centrų, apie 40 mokymo įstaigų iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, D. Britanijos, Kanados, Danijos.

2013-02-10

2013 m. vasario 4 d.

LIETUVOS MOKSLEIVIAI PILIETINĖS GALIOS TURI DAUGIAU NEI VISA VISUOMENĖ

Pilietinės visuomenės institutas (PVI) po dviejų metų pertraukos atliko Lietuvos visuomenės pilietinės galios indekso 2012 metais tyrimą. Jo ypatybė – šalia visos Lietuvos visuomenės papildomai tirta Lietuvos moksleivių pilietinė galia (2008 m. ir 2009 m. panašiai detaliau žvelgta į mokytojų, 2010 m. – į jaunimo pilietinę galią). Tyrimo duomenys ne tik leidžia detaliau įvertinti ir su visa visuomene palyginti Lietuvos moksleivių pilietiškumą, bet ir atskleidžia jų požiūrį į pilietinį ugdymą mokykloje.

2013-02-07

Svarsčių kilnojimo ir virvės traukimo varžybos

Vasario 5 d. vyko tarpgrupinės svarsčių kilnojimo varžybos. Jėgų išbandyti atvyko ir Viekšnių skyriaus mokiniai.
Svorio kategorijoje iki 78 kg nugalėjo Š. Juška (TP-43 gr., Viekšnių sk.), antrą vietą užėmė R. Mileška (AD-42 gr., Viekšnių sk.), trečias liko O. Juozapavičius (SED-8 gr.).

2013-02-05

SUSITIKIMAS SU BAIGUSIAIS ELEKTRIKŲ SPECIALYBĘ MOKINIAIS

Sausio 31d. vyko susitikimas su buvusiais mūsų mokyklos mokiniais, baigusiais elektrikų specialybę. Į susitikimą atvyko Raimondas Eičinas, Auras Juodeikis, Tomas Viliušis, Egidijus Dovidauskas, Vygantas Čeponis, Petras Steckis. Mokyklos direktorė pasveikino nepamiršusius mokyklos mokinius, palinkėjo sėkmės darbe. Susitikime taip pat dalyvavo praktinio mokymo vadovas Rimantas Pocevičius, profesijos mokytoja metodininkė Vilma Šiaulienė, fizikos vyr. mokytoja Irena Kesminienė bei visų kursų elektrikų specialybės mokiniai.

2013-01-31

Projekto „Vidinių profesinio mokymo kokybės užtikrinimo mechanizmų diegimas Plungės, Mažeikių ir Telšių profesinio mokymo įstaigose“ pristatymas

Mokyklos bendruomenė rinkosi į aktų salę, kur vyko projekto „Vidinių profesinio mokymo kokybės užtikrinimo mechanizmų diegimas Plungės, Mažeikių ir Telšių profesinio mokymo įstaigose“ pristatymas. Detalią informaciją apie projektą pateikė mokyklos direktorė Vida Lumpickienė.

2013-01-30

„PAPJE MAŠE” - GERIAUSIA MOKINIŲ MOKOMOJI BENDROVĖ MAŽEIKIŲ RAJONE

Šių metų sausio 24 dieną baigėsi Mažeikių verslininkų asociacijos organizuotas konkursas „Geriausia mokomoji mokinių bendrovė“ Mažeikių rajone. Šiame konkurse dalyvavo trys mokyklos mokinių mokomosios bendrovės: „Papje maše“, „Gold Angels“, „MediaSpot“.

2013-01-25

Lankėmės kino filme

Sausio 24 d. SED-8 gr. ir AP-12 gr. mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja M. Timinskiene Mažeikių kultūros centre žiūrėjo filmą „2000 kilometrų istorijos“. Filme pasakojama apie 40 dienų trukusį žygį žirgais buvusia Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės teritorija iki Juodosios jūros. Dešimt Lietuvos raitelių 2010 metų rudenį išsiruošė pakartoti legendinį kunigaikščio Vytauto žygį žemaitukais buvusia LDK teritorija – per Baltarusiją ir Ukrainą, pasiekę Juodąją jūrą, pagirdė žirgus sūriu jos vandeniu.

2013-01-25

SEIMO NARIO VIZITAS

Sausio 22 d. mokykloje lankėsi Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, jo padėjėjai-sekretoriai Česlovas Čyžas ir Mantas Badaukis, Mažeikių rajono savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė. Susitikime dalyvavo mokyklos direktorė Vida Lumpickienė, praktinio mokymo vadovas Rimantas Pocevičius, gimnazijos skyriaus vedėja Snieguolė Kiškėnienė.

2013-01-23

Žaidimas „Taip. Ne”

Sausio 15 d. vyko naftos produktų operatorių specialybės mokiniams organizuotas žaidimas „Taip. Ne”. Jame dalyvavo visi šios specialybės grupių mokiniai – PO-11 gr., PO-15 gr., PO-20 gr. ir PO-100 gr. Žaidimo tema - „Viskas, kas susiję su mano specialybe“. Dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti savo specialybės žinias. Daug klausimų ir tik du stebuklingi žodžiai „taip“ ir „ne“ žaidimo dalyviams turėjo padėti rasti teisingą atsakymą.

2013-01-16

Šaškių - šachmatų varžybos

Sausio 8 d. mokykloje vyko šaškių - šachmatų varžybos.
Šaškėmis žaidė 10 mūsų mokyklos mokinių iš įvairių grupių. Pirmąją vietą laimėjo Šarūnas Pargauskas iš AS-5 gr. Antroji vieta atiteko Mariui Krampalcui iš SED-9 gr. Trečias liko Kazimieras Polianskij iš EM-17 gr.

2013-01-09

Kalėdinis karnavalas

Gruodžio 20 dieną mokyklos aktų salėje vyko kalėdinis karnavalas „Pasakų šalyje“. Karnavalo metu buvo inscenizuojamos nuostabiausios pasakos: SED-9 grupė (auklėtoja S. Klyčmuradova) mus supažindino su „Simpsonų“ veikėjais, PO-11 gr. ir ST-10 gr. sekė pasaką apie sumuštą vilką ir septynis pasiutusius ožiukus, AP-12 gr. (auklėtoja A. Liubeznova) atvyko iš Madagaskaro

2012-12-20

Bendrojo lavinimo dalykų olimpiados savaitė

Fizikos mokytojos Irenos Kesminienės pasiūlymu buvo surengta visų bendrojo lavinimo dalykų olimpiada. Pagrindiniai olimpiados tikslai - skatinti mokinių kūrybiškumą, kritinį mąstymą, asmenybės lankstumą, gebėjimą panaudoti savo žinias įvairiose dalykinėse situacijose.

2012-12-08


Mažeikių politechnikos mokykla dalyvauja partnerio teisėmis
Leonardo da Vinci programos mokinių mobilumo projekte


„MOKINIŲ ĮGŪDŽIŲ IR BENDRŲJŲ KOMPETENCIJŲ ĮTVIRTINIMAS PER ĮGYJAMĄ PATIRTĮ UŽSIENIO PROFESINIO MOKYMO ARBA GAMYBINĖJE INFRASTRUKTŪROJE“
NR. LLP-LDV-IVT-2012-LT-0669


Projekto vykdytojas - VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras
Projekto partneriai - Mažeikių politechnikos mokykla,
Panevėžio profesinio rengimo centras.

Įgyvendinimo laikotarpis - 2012 m. 09 mėn.- 2013 m. 08 mėn.
 

AIDS PROTŲ MŪŠIS

Siekdami mokyklos bendruomenei suteikti kuo daugiau žinių apie ŽIV/AIDS problemas, propaguoti sveiką gyvenseną, nuo lapkričio 27 d. iki gruodžio 6 dienos mokykloje vykdėme mokyklinį projektą „AIDS: geriau žinoti“.

2012-12-06

Profesinio meistriškumo konkursas Varniuose

Lapkričio 28 d. mūsų mokyklos atstovai dalyvavo apdailininko (statybininko) bei pastatų restauratoriaus specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkurse. Jame be mūsų mokyklos mokinių komandos dalyvavo mokiniai iš Plungės technologijų ir verslo mokyklos ir VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro.

2012-11-28

AVANGARDO ŠOU „FANTAZIJAI NĖRA RIBŲ“

Lapkričio 30 dieną AP-1 grupės moksleivės Viktorija Alšauskaitė, Gintarė Bielskytė ir Ernesta Stelmokaitė dalyvavo avangardo šou „Fantazijai nėra ribų“, kurį kasmet organizuoja Telšių rajono Ryškėnų kultūros centras.

2012-11-30

Naujas projekto „Kuriame Respubliką“ renginys - susitikimas su Mažeikių miesto senjorais

Visoje respublikoje vykdomas projektas „Kuriame Respubliką“, jo tikslas - ugdyti mokinių, bendruomenės pilietiškumą.
Lapkričio 27 dieną įvyko dar vienas mūsų mokyklos mokinių organizuojamas projekto renginys „Jūsų patirtis ir mano energija – galime kurti Respubliką kartu“.

2012-11-27

KONKURSAS „EKO REKLAMA“

Lapkričio mėn. AP-12 grupė dalyvavo konkurse „EKO reklama“, kurį organizavo LR Aplinkos ministerija ir ryšių su visuomene agentūra „Avenire“.
Konkursas „EKO reklama“ – viena iš projekto „Aš-žalias“, kuriuo skatinamas atliekų rūšiavimas, veiklų. Iš visų atliekų rūšių pasirinkta plastikinė tara, nes tai viena iš ilgiausiai nesuyrančių medžiagų.

2012-11-23

MAŽEIKIŲ VERSLININKŲ ASOCIACIJOS KONFERENCIJA VERSLO DIENAI PAMINĖTI

Lapkričio 23 d. ekonomikos ir verslo pagrindų mokytojos E. Pusvaškė ir V. Ramanauskienė bei keturios mokinės, Antanaitytė S. (AP-12 gr.), Černiauskaitė D. (AP-12 gr.), Kontenytė R. (AP-18 gr.) ir Mosteikaitė D. (AP-12 gr.), dalyvavo verslininkų asociacijos surengtoje konferencijoje Verslo dienai paminėti.

2012-11-23

PILIETINĖ INICIATYVA „TOLERANCIJOS SKĖTIS“

Lapkričio 16 d. mokykloje minėsime Tarptautinę Tolerancijos dieną. Kaip skelbia tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, šių metų Tolerancijos dienos simbolis yra TOLERANCIJOS SKĖTIS.

2012-11-15

Akcija „Nemokami apsikabinimai“

Visoje respublikoje startavo projektas „Kuriame Respubliką“, jame dalyvauja 120 mokyklų. Šiame projekte dalyvauja ir penkios mūsų miesto mokyklos: Pavasario pagrindinė mokykla, Senamiesčio pagrindinė mokykla, Ventos pagrindinė mokykla, Sedos Vytauto Mačernio gimnazija ir Mažeikių politechnikos mokykla.

2012-11-14

Mažiau negu 100 procentų...

Su profesijos mokytoja metodininke, profesinio informavimo taško konsultante, karjeros koordinatore Vilma Šiauliene kalbasi „Žvilgsnio“ korespondentė Bronelė Butnoriutė.

2012-11-14

VERSLUMO SAVAITĖ

Verslumo ugdymas yra neatsiejama mokinių ugdymo proceso dalis. Lapkričio 5-9 dienomis Mažeikių politechnikos mokykloje vyko projekto „Verslumo savaitė“ renginiai. Šiuo projektu buvo siekiama skatinti mokinių verslumą, kūrybiškumą bei inovatyvumą. Projekto sumanytojos ir organizatorės - ekonomikos ir verslo pagrindų mokytojos Erika Pusvaškė ir Vilma Ramanauskienė.

2012-11-12

VERSLUMO UGDYMĄ SKATINANČIŲ RENGINIŲ CIKLAS

Lapkričio 8 dieną penki mūsų mokyklos mokiniai - Vaida Rimkutė, Deividas Grikšas, Gintautas Pagojus, Liudvikas Venckus bei Arminas Juzumas - ir trys mokyklos mokytojos - Erika Pusvaškė, Vilma Ramanauskienė, Vida Karvauskienė - išvyko į Telšių menų inkubatorių, kuriame vyko verslumo ugdymą skatinančių renginių ciklas.

2012-11-09

Projektas „Savęs pažinimas“

Spalio mėnesį mokykloje buvo vykdomas projektas „Savęs pažinimas“, kurį inicijavo Mažeikių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos „Gyvenimo spalvos“ pirmininkė Lilia Baltutienė.

2012-10-26

Renginys Maironio jubiliejui paminėti

Spalio 25 dieną mūsų mokykloje buvo paminėtos didžiojo lietuvių poeto, XIX amžiaus Atgimimo dainiaus Maironio 150- osios gimimo metinės. Renginys buvo pavadintas Maironio eilėraščio citata: „Kam man, Viešpatie, širdį davei“. Jį suorganizavo ir vedė lietuvių kalbos mokytojos V. Miniotienė ir V. Pikturnienė.

2012-10-25

Pirmakursių krikštas

„Nebūk bailys - priimk velnišką krikštą“,- šiais žodžiais pirmo kurso mokiniai buvo kviečiami dalyvauti krikštynose.
Šiais metais krikštynos vyko spalio 18 dieną (ketvirtadienį). Ryte ateinančius į mokyklą pirmo kurso mokinius pasitiko velniukai – krikštatėviai.

2012-10-18

Mokinių konferencija 2012

Spalio 11 dieną įvyko mokinių konferencija. Konferencijoje dalyvavo mokyklos administracijos atstovai: gimnazijos skyriaus vedėja Snieguolė Kiškėnienė, praktinio mokymo vadovas Rimantas Pocevičius, pirmo ir antro kurso grupių deleguoti mokiniai, mokinių tarybos nariai.

2012-10-11

Politechnikos mokykla sulaukė svečių

Mažeikių politechnikos mokykla bendradarbiauja su Kalnėnų pagrindine mokykla. Šios mokyklos 10 klasės mokiniai kartu su mokytoju Eligijumi Skauronu spalio 2 dieną lankėsi politechnikos mokykloje. Jie domėjosi galimybėmis įsigyti statybininko-staliaus specialybę.

2012-10-02

Į grupės susitikimą - po 15 ar net 25 metų...

Mokykloje dirbu 27 metus, esu jau aštuntos grupės auklėtoja.
SS-54 grupė (siuvėjos-siuvinėtojos) mūsų mokykloje mokėsi 1993-1997 metais. Ši specialybė tuo metu buvo viena iš populiariausių, o jos mokėsi net dvi merginų grupės. Mano auklėtinės buvo pačios mieliausios, pačios išradingiausios, pačios savarankiškiausios... (Tokios dabar man yra AP-12 grupės mergaitės).

2012-09-28

Išvyka į Mažeikių vandenvietę

Rugsėjo 26 dieną naftos produktų operatorių specialybės antro ir trečio kurso (PO-11 gr., PO-15 gr., PO-100 gr.) mokiniai su profesijos mokytojomis Regina Ažukiene, Juzefa Čapiene ir Bronislava Butnoriute vyko į mokomąją ekskursiją. Ekskursijos tikslas – susipažinti su Mažeikių vandenviete. Ji yra įsikūrusi pietvakariniame miesto pakraštyje, kairiajame Ventos upės krante, apie 3 km nuo miesto centro, Krucių kaime.

2012-09-27

Pertvarkomas Profesinio informavimo taškas (PIT)

Įgyvendinant ESF lėšomis finansuojamą projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ Nr. VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002 Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centre rugsėjo 24-26 d. buvo vykdomi mokymai, skirti profesinio ugdymo mokyklų karjeros specialistams.

2012-09-26

Iš interjero ir dizaino idėjų parodos „Inter Deco 2012“ sugrįžus

Mūsų mokyklos statybininkų specialybės, dailės ir dizaino mokytojai lankėsi interjero ir dizaino idėjų parodoje, kuri vyko Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.
Pirmąkart rengiamas tokio pobūdžio renginys lankytojus pakvietė į tikrą namų vidaus interjero ir dizaino idėjų parodą, kurioje savo darbus pristatė jauni ir jau pripažinimą pelnę dizaineriai, kūrybiniai kolektyvai bei namų įrangos ir baldų gamintojai.

2012-09-21

Susitikimas su „Swedbank“ pardavimo vadybininku

Rugsėjo 21 d. nuotolinio mokymo klasėje vyko programos ZOOM pristatymas – tai „Swedbank“ jaunimo programa, kuri skatina moksleivių ir studentų kūrybiškumą, padeda ugdyti finansų valdymo ir investavimo įgūdžius ir suteikia progą pasinaudoti patraukliais programos pasiūlymais.

2012-09-21

Statybininkų dienos šventė

Jau ketveri metai Mažeikių politechnikos mokyklos mokiniai ir mokytojai švenčia Statybininkų dieną. Tarptautinė Statybininkų diena švenčiama antrąjį rugsėjo šeštadienį.
Šiemet šventės proga mokyklos pirmo aukšto fojė „iškilo“ naujas namas, kurį pastatė statybininkų specialybės mokiniai, o jį apipavidalino interjero apipavalintojų specialybės profesijos mokytojai.

2012-09-19

Pažintis su mokytoja

Pakalbinome neseniai mokykloje dirbančią mokytoją Astą Rimkienę. Pokalbis vyko Mokytojų dienos išvakarėse.
- Ką reiškia mokytojas Jūsų gyvenime?
- Šiltą bendravimą... Labai gerai sutardavau su mokytojais, buvau mokytojų numylėtinė. Pasilikdavau po pamokų, gamindavau įvairius darbelius. Mokytojas – bendraujantis, bendradarbiaujantis su vaiku, suprantantis jį.

2012-09-14

Informacinis renginys pirmakursiams

Rugsėjo 5 dieną mokykloje vyko informacinis renginys, skirtas pirmo kurso mokiniams. Jie buvo supažindinti su mokyklos administracijos darbuotojais, pagalbos mokiniui specialistais bei mokyklos tvarkos reikalavimais.

2012-09-05